آموزش, مقالات

معرفی چند سایت آنلاین ساخت بارکد

در سراسر اینترنت سایت هایی هستند که میتوانند به شما در  ساخت بارکد تک بعدی و دو بعدی کمک کنند. برخی از مواردی که شما در هنگام ایجاد یک بارکد باید به آن توجه کنید این است که چه امکاناتی به شما می دهد و البته شما میخواهید چه نوع بارکدی تولید کنید.

در صورتی که فقط می خواهید یک بارکد ساده تولید کنید کار شما بسیار راحت است و در همه این سایت ها به راحتی این قابلیت وجود دارد.

اما در صورتی که نیاز دارید بارکدهای اختصاصی طراحی کنید و از قالب های بسیار زیبا استفاده کنید و قابلیت های شخصی سازی داشته باشید، باید از ابزارهای حرفه ای تری استفاده کنید.

طراحی یک QR Code زیبا می تواند افراد بیشتری را ترغیب به اسکن کردن کند، بنابراین حتما از این قابلیت ویژه استفاده کنید.

در زیر چند سایت برای ساخت بارکد بصورت آنلاین را به شما معرفی میکنیم:

 ForQRCode

forqrcode.com یکی از ابزار های پیشرو و از محبوب ترین سایت های رایگان سازنده qr code است. این ابزار از محتوا های ورودی بسیار متنوعی استفاده و پشتیبانی می کند. این سایت ابزار های ویرایش و طراحی qr code بسیار متنوعی دارد. شما می توانید در وسط qr code لوگو خود را قرار دهید، قالب کلی را تغییر دهید، رنگ آن را عوض کنید و گوشه های آن را تغییر دهید.

 

qrcode-tiger

qrcode-tiger یکی از کامل ترین و بهترین سایت های ساخت qr code است. شما می توانید به راحتی چندین  بارکد دو بعدی مخصوص طراحی کنید. در این سایت همچنین می توانید بارکدهای دو بعدی داینامیک نیز طراحی کنید.

 

GOQR.me

GOQR.me یک سایت سازنده کد های QR که به شما اجازه می دهد انواع مختلفی از این کد ها را بسازید. برای ساخت کد هایی مناسب برای چاپ این سایت بسیار مناسب است.

barcode.tec-it.com

barcode.tec-it.com یک سایت با امکان ساخت انواع متنوعی از بارکدهای تک بعدی و دو بعدی است. شما می توانید بارکدهای مختلفی از جمله liner code ، Postal code ، EAN / UPC ، 2D code ، و انواع دیگر بارکد را در این سایت بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید